tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Bądź zmianą którą pragniesz ujrzeć w świecie | Kacper Ogaza | TEDxKatowiceSalon
Viewed 1 time
Added Sep 30, 2016
Share this story
Email
Embed
O edukacji kulturowej podejmowanej małymi krokami, o naprawianiu świata w codziennych działaniach, o wielkich marzeniach młodych ludzi o tolerancji kulturowej, o zrozumieniu i dążeniu do celów na przykładzie studenckiego stowarzyszenia AIESEC.

Przewodniczący Oddziału Lokalnego Stowarzyszenia AIESEC Katowice Uniwersyet Ekonomiczny, marzenia o zrozumieniu kulturowym na świecie wprowadza w życie lokalnie. Nie sam, bo za tymi działaniami na Śląsku stoi armia otwartych, pełnych życia studentów, którzy dbają nie tylko o siebie, ale i o środowisko, w którym żyją. Kacper to nie tylko lider, pokazujący drogę edukacji kulturowej w szkołach na Śląsku, ale też inspiracja dla studentów śląskich uczelni, by już na studiach uczyli się poprzez działanie i pasję do rozwoju. W wolnym czasie maluje, czyta i z determinacją zmienia marzenia w osiągalne cele.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx