tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Bootcamp. Cel w procesie edukacji | Marcin Mazur | TEDxKatowiceSalon
Viewed 1 time
Added Sep 30, 2016
Share this story
Email
Embed
Jakie są różnice pomiędzy studiami informatycznymi, a bootcampem. Co daje cel w edukacji i dlaczego wsparcie mentora na pierwszym etapie zgłębiania nowej branży jest kluczowe.

Nauczyciel z wieloletnim stażem, wykładowca akademicki, trener. Pracował w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach technicznych i menagerskich. Specjalista technologii IT i cloud computing. Marcin uczestniczył w międzynarodowych konkursach innowacyjności, na których otrzymywał nagrody i wyróżnienia za realizowane projekty. Autor wielu prezentacji i artykułów dotyczących kreatywnych systemów wspomagania decyzji publikowanych w kraju i zagranicą. Prowadzi własną firmę szkoleniową z technologii IT, która szkoli firmy w kraju i za granicą. Obecnie związany z inicjatywą Coders Lab promującą kursy programowania dające możliwość przekwalifikowania się na junior web dewelopera.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx