tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Gelecek mi? Yoksa Şimdi mi? | Kayhan Karlı | TEDxGündoğduKoleji
Viewed 1 time
Added Jul 14, 2016
Share this story
Email
Embed
Kayhan Karlı, iyi bir eğitici eğitmeni olmanın yanında gelecek eğitim sistemleri ve eğitim programları araştırmacısıdır. İyi bir geleceğin, kaliteli bir eğitim sürecine bağlı olduğuna dikkat çekiyor.

Kayhan Karlı, yirmi yılı aşkın süredir eğitimci ve eğitim yöneticisi olarak görev almış olup liderlik ve liderlerin geliştirilmesi konusunda Türkiye’nin bir çok ilinde konuşmalar yapmış ve eğitimler düzenlemiştir.Harvard Üniversitesi, Kennedy School Executive Education ” Art and Practice of Leadership Development” programını bitirmiş bir liderlik eğitimcisidir.

“Öğrenme Yoldaşlığı”nı kavramsallaştırmış ve kişisel ve mesleki gelişim alanında kullanılmaya başlanmasını sağlamıştır. Öğrenme Yoldaşı kavramı bugün pek çok eğitimci tarafından kullanılmakta ve 21. yüzyılın birlikte öğrenme ve gelişme felsefesini yansıtan en önemli kavramsal yaklaşımlardan biri haline gelmiştir. 2011 yılı sonunda ögrenmeyoldasi.com blog sitesini kurmuştur.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx