tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Gelecekten Gelen Not | Fırat Uzer | TEDxGündoğduKoleji
Viewed 7 times
Added Jul 14, 2016
Share this story
Email
Embed
Fütürist Fırat Uzer, gelecekten getirdiği not ile bizlere gelecek hakkında bilgi veriyor.

Tüm çocukluğu boyunca uzaylılarla tanışmayı bekleyen fakat ses çıkmayınca İşletme ve Sağlık alanında kariyer planlaması yapan Fırat Uzer, yarına büyük hayallerle bakan Berkem Uzer(13) ve Ahmet Berk Uzer(7)iki çocuğa sahiptir. Hayatının büyük bölümünü İstanbul’da geçiren Uzer 7 yıldır Adana’da yaşıyor.

Büyük bir Adana sevdalısı olmakla birlikte önemli Sosyal Toplum Kuruluşlarında görev alan Uzer ayrıca dergi ve gazetelerde de yazılar yazıyor. Kendisi bir Fütürist ve ayrıca İzgören Akademinin kendisini eğitime adamış gönüllü bir Eğitmen Uğur böceği. Yurdumuzun bir çok bölgesinde Kişisel Gelişim üzerine eğitimler veren Uzer ayrıca bir psikoloji sevdalısı. En büyük hayali ise Gelecekte sevginin olduğu bir dünya yaratmak olan Uzer hala Sevgi dolu uzaylıları bulabilmek için kendince çalışmalar yapmaktadır.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx