tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Gerçek Sensin | Serdar Yeşilyurt | TEDxGündoğduKoleji
Viewed 2 times
Added Jul 14, 2016
Share this story
Email
Embed
Profesyonel Yaşam Koçu ve Master Trainer Koç Serdar Yeşilyurt, dün, bugün ve gelecekte de tek gerçeğin sen olduğunu vurguluyor.

14.02.1974 Yılında Adana'da doğan ve halen Adana’da yaşamaya çalışan Serdar Yeşilyurt, “keyifli bir deneyim yolculuğu” olarak adlandırdığı ve bankacılıkla başladığı kariyer basamaklarını sindire sindire ve tadına vara vara tırmanarak, yaklaşık 15 yıl boyunca ulusal ve uluslararası farklı kurumsal firmalarda satış ve bölge yöneticiliği konumlarında çalıştıktan sonra, uzun zamandır aldığı profesyonel düzeyde ve "eğitmen" seviyesindeki "kişisel gelişim" eğitimlerinden kazandığı bilgi, donanım ve tecrübelerini, son 5 yıldır “master certified coach” seviyesinde profesyonel yaşam koçluğu ve kişisel gelişim eğitmenliği yaparak ve aynı zamanda kendi gelişimini de aynı şevk ve kararlılıkla sürdürerek, kendince, “hayata ve insanlara değer katma” yolunda elleri cebinde ıslık çalarak ilerlemektedir.. Gerek bireysel koçluk seans ve terapilerini ve gerekse grup koçluğu seanslarını ve aynı zamanda kurum ve şirketlere yönelik “konsept ve gelişim danışmanlığı” faaliyetlerini sürdürmektedir..

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx