tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Mistrzowie codzienności | Monika Marin | TEDxSzczecin
Viewed 4 times
Added Jul 8, 2016
Share this story
Email
Embed
Monika opowie o potencjale każdego dnia oraz o tym, że dewaluujemy wartość dzieciństwa i starości, na rzecz młodości, która niestety szybko przemija. Zabierze nas w podróż po krętych drogach życia, aby pokazać, że liczą się nie tylko spektakularne sukcesy, ale także zwykłe codzienne czynności.

Monika Marin skończyła pedagogikę i zarządzanie biznesem. Jej ogromną pasją są motocykle. Na torze wyścigowym spędziła 4 lata. Na dwóch kołach zwiedziła pół świata. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Pewnego dnia za namową syna postanowiła zacząć pisać książki przygodowe dla młodzieży. Podczas spotkań w szkołach i gimnazjach namawia młodych ludzi do działania na rzecz najbliższego otoczenia oraz rozwijania pasji.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx