tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Mutlu Olmak İçin Çılgın Yarıştan Sıyrılmak | Özge Erdem | TEDxYouth@TEVITOL
Viewed 4 times
Added Jul 21, 2016
Share this story
Email
Embed
Hayatımız sınavlarla geçiyor. Özge Erdem de, bu sınavlardan geçtikten sonra, hayatımızı nasıl daha iyi yöne doğru yönlendirebiliriz üzerinde deneyimleri üzerinden konuşma yapıyor.

ÖSS'de 14. olduktan sonra Bilken Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans programını 2004 yılında tamamlar. Daha sonra Finansal Analist olarak Procter&Gamble Türkiye'de çalışmaya başlar. Kategori finansal analiz ve satış finans alanlarında çalıştıktan sonra 2007 ıylında Pazarlama yani Marka Yönetimi alanında Oral-B ve Prima Marka Müdür Yardımcılığı, Medya Operasyonları ve Dijital Müdürlüğü gibi çeşitli görevler aldıktan sonra, 2014 yılından bu yana Ağız Bakım kategorisinde Türkiye ve Kafkaslar'dan sorumlu marka müdürü olarak çalışmaktadır.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx