tracking

Subscribe to our daily email of featured TEDxTalks

This video was filmed at an independently organized TEDx event and uploaded by the organizer. To flag a video (good or bad!), use this form.

Tanım | Tuğçe Gündüz | TEDxYouth@TEVITOL
Viewed 1 time
Added Jul 21, 2016
Share this story
Email
Embed
Neden burdayım? Ne yapıyorum? Kendime nasıl dönebilirim? Kendimi nasıl anlatabilirim? Tuğçe Gündüz bunlara tanım yaparak, bu her gün sorduğumuz soruları adım adım açıklıyor.

TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi 2012 mezunu, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi. Aynı zamanda İşletme ile çift anadal yapıyor. Koç Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkan Yardımcısı ve Oxford İnsan Hakları Hukuku Raportörü. University of Victoria Peter B. Gustavson School of Business, Kanada'da işletme üzerine eğitim aldı. Koç Üniversitesi İletişim Ofisi ve Öğrenci Dekanlığı gibi birimlerde yeni gelen öğrenci uyum sürecini hızlandırmak adına çeşitli programlarda mentorluk yaptı. Stnaford Üniversitesi ile birlikte yürütülen AMENDS isimli bir projede organizasyon ekibinin Koç Üniversitesi ayağında çalıştı.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx